به لطف پروردگار روزها به خوبی و آرامی در گذرند و می گذرند.

دو سه روزی است که هوای شمال رنگ و بوی پاییزی به خود گرفته باورت میشه بدون پتو نمیشه خوابید؟

رب درست کردن در دستور کار خونواده است من مسؤل خرید هستم  دو روز هست که گوجه فرنگی خرید می کنم هر روز تا 15 کیلو  و کمتر.

م تماس گرفتم آماده سفر به کربلاست گفتم چون گروهی عازم هستید نگران شدم آخه شهادت جمعی حال خوشی نداره پس دونفر دو نفر راهی شین قبول نکردن، گفتم خود دانید از ما گفتن بود!

با حمید و حامد تماس داشتم هادی رفته مأموریت،حامد هم آنطور که گفته دلش برا اتریش تنگ شده شاید دنبال بهونه است حمید هم میگه سخت سرش شللللللللوغه پس اومدن بی اومدن.

دیشب گفتگو ها گل انداخت و قرارِ نیم بندی گذاشتیم به تنهایی برم تهران،اگه با دست پر بر گردم و کار مورد نظرم به خوبی شکل بگیره نور علی نور میشه.

خوشبختانه سر و کله وبلاگم از نظرهای بی حاصل خلوت شده یعنی پاسخی بهشون ندادم گله ها از این بابت ادامه داره.

ارتباط تلگرامی با کسانی که مطالب کانال رو دنبال می کنند همچنان بر قراره ولی اونجا هم نمیشه به همه پاسخ داد.

آره درست خوندی هوا پاییزی است و من در این هوای دلپذیر دارم آماده میشم برم کارخونه، دیروز نگهبان را توی جاده و در حال رانندگی  دیدم بازهم از حقوقش گله مندی داشت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها